ABC Ajans,Oyunculuk Ajansı,,Çocuk Oyunculuk Ajansları,dizi oyunculuk Ajansları,Kadıköy Cast Ajans,istanbul cast ajans,sinema oyunculuk ajansı - Kapadokya Cast Ajans - Başvuru - Oyuncu Manken Başvuru Nevşehir
Hizmetlerimiz

Dizi ve Sinema Oyunculuğu :
Bir çok yapım şirketinin  dizi  ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti vermekteyiz.  Hiçbir projeden teşekkürsüz ayrılmamış olmanın rahatlığı içerisindeyiz. 7 den 70'e profesyonel oyuncularımız ve yardımcı oyuncularımızdan oluşan bay bayan çoçuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Reklam Oyuncusu : 
Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli dedeye bay , bayan bir çok reklam oyuncusu, dizi film oyuncusu ABC Ajans kadrosundan temin edilmektedir.
Klip : ABC ajans ailesi olarak bir çok sanatçımızım klip çalışmalarına yrd oyuncu, oyuncu, model ,danscı ,özel tip destegi vermekteyiz.

Dublaj Sanatçısı :
Kendilerini göremiyorsunuz, ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.

Tanıtım Hostesi : 
Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda’dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet etmekteyiz.

Dansçı ,  Sunucu :
Defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları için Dans ekibi ve sunucular ABC Ajans tarafından temin edilmektedir. 

Defile Organizasyonu :
ABC Ajans , moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Makyöz & Kuaför :
Onlar dizi reklam sinema tanıtım Moda şovlarının , tanıtım faaliyetlerinin , defilelerin , fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları ABC Ajans bünyesinde görev almaktadır.

Ürün tanıtım çalışmaları :
ABC Ajans Müşterilerinin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtınılması için çekilen reklam filmlerine oyuncu temin etmektedir.

Basın ve halkla ilişkiler : 
Organizasyonların , şovların , defilelerin , açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.
Bilmeniz Gerekenler
Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Ana Sayfa | Kapadokya Cast | Hizmetlerimiz | Başvuru Formu | İletişim

(c) Tüm Hakları Kapadokya Cast Ajans' a aittir.

Sitemizde yayınlan video ve resimlerin telif hakları sahiplerine aittir. Sitemizden kaldırılması istenen video ve resimler sahipleri tarafından istendiği taktirde kaldırılacaktır.Konu için info@kapadokyacastajas.com adresine mail gönderebilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Nevşehir Web Tasarım: NWT Bilişim Sistemleri